This year I don´t want to celebrate Christmas

24. prosince 2011 v 0:00 | Kate |  Fotky a myšlenky
Možná k tomu přispívá smuteční nálada okolo pana prezidenta Václava Havla ... Možná, je to kvůli NĚMU, protože vůbec nepíše a mě už to nebaví .. Možná je to proto, že už nejsem malá holčička, která se těšila na Ježíška a na dobrou večeři ...

I don´t know way, but I don´t want to celebrate this Christmas

Nějak nemám náladu na cokoli: ať je to uklízení, malování nebo válení .. Tak maximálně se uklidňuju žraním čokolády, jak jinak.. a je to opravdu žraní, protože jsem právě teď vzala poslední kostičku 300gramové Milky, kterou jsem načla předevčírem ...

Taky jsem se těšila, že za ním pojedu. Jak by vám bylo, kdyby najednou nepsal, a když se ho zeptám, co se děje odpoví: "Nevim:(" .. tož, hezký Vánoce ..

Jediná pozitivní věc je aspoň to, že nemusím do tý školy a žádný učení. Užívám si svojí pohodu mezi polštářema, s čajíkem, tužkama a papírem a příležitostně i s knížkou .. Těším se na tu, co jsem si vybrala pod stromeček .. to je vlastně 2.pozitivní věc :) ..

Tak Vám přeju ty nejkrášnější Vánoce s bohatým Ježíškem, co si budete přát, hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku 2012 a taky, abyste ho ve zdraví dožili až do konce.. nejen do 21.12. :D ..


Pohodu po celé svátky a nový rok jak z pohádky:) ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama