Oznámení, fejetonky a aktuality

Vyhraná soutěž a plesová sezóna

20. ledna 2014 v 21:32 | Kate
To jsou dvě věci, které se za poslední dobu staly. Když teda nepočítám Vánoce atd. Od toho posledního příspěvku už je to zase nějaká doba :D

Přihlásila jsem se před Vánoci do soutěže na fotografia.blog.cz do kategorie BEST OF 2014. Ani jsem nedoufala a nedovedla představit, že bych mezi tak velkým množstvím uspěla. Nakonec se zadařilo a já už mám, doufám, někde na cestě nebo na poště mojí výherní knížku :) Ale nejvíc mi udělalo radost, že mě vybrala nezávazná porota a bylo to objektivní.

A co se týče plesů, mám za sebou už dva maturáky. Na ten první jsem šla jako fotografka předtančení taneční skupiny :) Na ten druhý, který se konal tuto sobotu, už jako host. Maturoval můj kamarád a tak jsme se s Broučkem šli trochu pobavit. Byl to krásnej maturáček a po dlouhém přemlouvání, jsem Miláčka dostala i na parket :D

A tady jedna fotka, která vyšla jako nejlepší z vánočních pokusů bokehu :)


BTW: .. mám zálusk vydat se o prázdninách do Paříže. Sama projít to, co budu chtít, trochu si zaspeakovat a taky udělat krásný fotečky. Doufám, že to klapne :) Samozřejmě nepojedu sama :)) A to je na tom možná to nejlepší :)

Mějte se, Kate

21. říjen 2011

18. listopadu 2011 v 0:29 | Kate
Ten večer byl jako pohádka. Pohádka, ve které jsem JÁ hrála hlavní roli. A už to je podezřelý :D ...

27. říjen 2011

30. října 2011 v 9:18 | Kate

Z deníčku jsem vybrala ten nejobsáhlejší den. Hned ráno jsem měla schůzku s kámoškou, mojí bývalou spolužačkou a taky věrnou přítelkyni, která mi vždycky pomůžu! S L. jsme jeli na pizzu a hlavní záměr našeho výletu byl probrat kluky, rodinu, život, školu ... ...

Vždyť to znáte! A bylo toho moc! A tolik jsme se zase nasmáli! S ní je mi fajn. Je to holka, která mi rozumí za všech lidí nejvíc! Mám jí ráda!! :) ..

Taky mi ukázala u nás druhounově otevřenou bižutérku. Jéj, jak já miluju ten pohled na ty titěrný věcičky jménem korálky!! To bylo moje království! Jedna z mých slabostí - miluju, když ohmatávám ty pytlíčky s různě velkýma korálkama .. hm, je to takový příjemný! Vydržela bych tam ještě tak hodinu!! :) .. Tolik barev, odstínů, tvarů, velikostí, nápadů .... pššt už! ^_^

A večer mi poskytla azyl kámoška. Trochu jiného druhu už (myslím kámošku!!). :D .. Pobavili jsme se, pořešili spoustu problémů a udělali si jasno ve věcech, na které musí být dva ..(Ach ten dvojsmysl! =P) .. Ten večer byl nejlepší z celejch prázdnin, protože jsem byla zase mezi těma svýma!! :)


Mezi nebem a zemí,
jsou věcí který,
moje milá,
můžu jen já ...

... Tahat tě za vlasy,
dýchat ti do tváře.
Dělat si nároky,
na tvoje polštáře.
Sahat ti pod sukni,
Kousat tě na ruce.
Dělat ti snídani,
říkat ti vopice...

Don't worry, Don't cry. Just say "fuck you" and smile!

30. října 2011 v 8:41 | Kate

Zjištění, velmi zajímavé. Nemůžu a už nedokážu žít bez lidí okolo mě. Myslím teď kamarády a přátele. Podzimní prázdniny byly super, až na víkend. Ten se nečekaně obrátil proti mě a já musela zase spadnout nohama na zem. Do těžký reality, jejímž obrazem byla škola a učení. Nechci tam! A nechápu, jak mě napadlo si vybrat tuhle školu! Jediný, na co se každej den těším, je okamžik cesty tam, kdy můžu vidět a pokecat s lidmi, který znám už dost dlouho a někteří jsou i mí spolužáci.

A jsme zase tam, kde jsme byli. Nedokážu bez nich žít. Stačí mi jeden den, abych je neviděla a už prostě ztrácím chuť cokoliv dělat. Nemám na nic náladu. Jsem nesvá.^_^

I must learn to live
I have to learn to take things as they are
I have to learn the difference between dreams and reality


... protože miluju anglický texty plný citátů ...
WeHeartIt

17. říjen 2011

19. října 2011 v 16:02 | Katýsek13

Jo, tak je to tady zase. Pondělí! Že pondělky nesnáším, ale tohle bylo hezký.

16. říjen 2011

17. října 2011 v 21:43 | Katýsek13

Taková snídaně v trávě ...

15. říjen 2011

16. října 2011 v 21:35 | Katýsek13

14. října 2011

16. října 2011 v 19:41 | Katýsek13Kdo by řekl, že v pátek nebude čas napsat pár vět do virtuálního "deníčku". Prostě nebyl. Po škole za kámoškou na půl hoďky a hned potom na trénink ..

Ráno, když jsem jela autobusem do školy a dívala se na tmou zahalenou podzimní krajinu za oknem, uvědomila jsem si při oblíbený písničce Just the dream, že vlastně všechno může bejt fajn. I když prostě mi on nejde z hlavy. Ale život je hezkej a měli bychom si ho vážit. Když se zamyslíte nebo se kouknete kolem sebe, je mnoho věci, co máme a s čím se můžem spokojit tak, abychom byli i z těch nejmenších věcí šťastní.
Trénink takovej normální, ale suprově jsem se pobavila s K. naše výtlemy, jo, bylo to hezký ^-^.Po dlouhé době a i trošku hádek jsme se zase hezky bavili. A jsem za to ráda! Hned je svět hezčí!

K fotce: jedna víkendová s kamarádčinými náramky! :)

13. říjen 2011

13. října 2011 v 21:41 | Katýsek13

13? No, mohlo být rozhodně hůř! .. Ráno jako každý jiný - tma a zima!!

12. říjen 2011

12. října 2011 v 21:38 | Katýsek13

11. říjen 2011

11. října 2011 v 18:50 | Kate
Psaní článků si opravdu nejde naplánovat. Píšu po strašně dlouhé době a to jsem toho tolik prožila. Nepůjde to napsat zpětně v jednom článku, asi se k tomu postupně podle příležitosti budu vracet.

Nemá název .. aneb .. zase konec

21. května 2011 v 16:03 | Katýsek13
Tolik zážitků, rozhodnutí, radostí starostí, ale i zklamání, co jsem prožila za poslední dobu, to se ani nedá popsat!
Včera jsem rozdala absolventská trička třídě. Když ve čvrtek přišli, otevřela jsem krabici plná očekávání a napětí. hned jsem si ho oblékla, ale v zápětí jsem si uvědomila, že je to vlastně takový signál toho, že opět něco končí ...


**Without title**

7. dubna 2011 v 21:24 | Katýsek13
Život je jen ubohou parodií na naše sny...
Nikdy neměj strach ze stínů, protože znamenají, že někde na blízku svítí světlo...

Je to špatné, moc špatné...

27. února 2011 v 11:53 | Katýsek
...jo, se mnou, samozřejmě!...

Jo, ty máš dneska svátek? To se máš!

25. listopadu 2010 v 20:21 | Katýsek13
Na svatou Kateřinu
schováme se pod peřinu

Užívám si posledních pár hodin bez toho hnusného náčiní...

15. listopadu 2010 v 20:58 | Katýsek13
...zajímá vás, jaké hnusné náčiní mám na mysli? Tak jsou to rovnátka na pevno. Už v březnu to budou 3 roky, co je mám na dolním patře a bohužel mé osobnosti ani doktorům to nestačí. Docela se toho bojím, ale tak zvládla jsem už horší věci!

Táákže zítra do Prahy a kromě rovnátek dostanu ještě novou postel do mého červeného pokojíčku a moc se na ní těším. Konečně se po dlouhé době pořádně vyspím, ale ještě bude scházet pořádná matrace!

Promiňte, že se ták chlubím, ale opavdu mám radost, jelikož už dlouho čekám na příležitost, abych si mohla pořídit něco do pokoje...k svátku totiž dostanu zrcadlo!!!....

To by jste nevěřili, jaké nedostatky má naše generace. Dneska jsme o občanské výchově psali anonymně co víme o 17. listopadu. Pouze 6 lidí z 26 věděli oč jde a měli správné odpovědi. Tyto čísla jsou naprosto alarmující! Vím, že teď asi mluvím jako učitelka, ale strašně mě mrzí to, že i když ty informace říkala jedna z dalších učitelek minulou hodinu, nejsou lidé z naší třídy schopni ani trošku poslouchat!

To není možný!...Tak dlouho?...

23. září 2010 v 17:59 | Katýsek13
S hrůzou jsem zjistila, že poslední článek byl napsán 5. září. Ač se to nezdá a někomu to třeba přijde strašně zvláštní, je to už hodně dlouhá doba...vždyť dnes už je 23. A za tu dobu, co jsem tady "nebyla" (já jsem tady skoro každý den, ale vy mě nevidíte...*-*) se toho strašně moc stalo, změnilo, začalo a skončilo!...tak například...:

Asi by se slušelo pozdravit čtenáře...

23. července 2010 v 14:16 | Katýsek13
Jak už sám nadpis napovídá, dlouho jsem tady nebyla a moc mě to mrzí. První týden prázdnin jsem strávila u moře v mé oblíbené zemi, nazývané Itálie. Bylo tam krásně a každý den u moře jsem si vzpoměla na můj blog. Tak jsem o lenošení na ručníku a pozorování vlnek, které se za každou cenu chtěly dostat co nejdál po písku, napsala každý den alespoň pár řádků příběhu "Co když kytky lžou??" Takže se máte na co těšit. Konkrétněji na 5. díl. Nějak mi chyběla inspirace, tak nevím, jestli to bude to co byl 4. díl, ale pokusím se to napravit. Nicméně jdu přidat další výtvory z papíru, které jsem sem zapoměla dát a pokusím se k nim i něco napsat.
Děkuju za omluvení a těším se na vaše komentáře k novým článkům...

KATÝSEK13

Itoška čeká!...

29. června 2010 v 22:23 | Katýsek13
Jsem ráda, že jsem se již alespoň jednou nohou dostala do autorského klubu! Moc si toho vážím a děkuji!
A teď k nadpisu:
Zítra si ráno dojdu pro vysvědčení a potom hned domů, jelikož musím ještě balit. Večer jedeme do Itošky a budeme spát ve stanu. Proč to říkám? Jen chci sdělit čtenářům mého blogu, že tu týden nebudu a tak je tohle poslední článek v tomto týdnu...
...mějte se krásně a užívejte první den prázdnin!....(omlouvám se za tak krátký článek!)

"Do Prčic"...konec roku, ve škole už žádný písemky a já stejně nemám čas...!

24. června 2010 v 17:46 | Katýsek13
Dlouho jsem tu nebyla. To ale víte. Taky proto, že mi klesla návštěvnost (to ale není to nejdůležitější), jsem se rozhodla sem dát zase pár výtvorů z mého foťáčku. za tu dobu, kterou jsem netrávila na blogu, jsem držela v ruce foťák a fotila, fotila a fotila. Je toho opravdu moc. Zveřejním to určitě vše, ale musím ty fotky trochu upravit, poskládat a hlavně načíst sem na můj účet. Brzy tady bude další článek a taky nějaké fotoreportáže, na které se už moc těším...
Máte se taky na co těšit. A abych jen neslibovala, tak se do toho jdu pustit hned teď!!
Zatím se mějte krásně a třeba skládejte básně!..

Katýsek13!...

Tak koukám a on to červen!

1. června 2010 v 21:17 | Katýsek13
To není možný?!! On už je červen!! 1. den dětí a 30. vysvědčení. Červen, poslední měsíc školního roku!
Tak to jen tak na začátek...

Co nás čeká a co nás potkalo...

16. května 2010 v 21:36 | Katýsek13
Tak je tady konec týdne. Konec nesnesitelného, příšerného a odporného týdne. Víte jaké číslo má tento uplynulý týden?

Tak to mě dostalo...xD...

3. května 2010 v 19:48 | Kateřina Koubová
Před několika málo minutami, jsem narazila na blog, který když jsem otevřela, padly mi oči na tento citát:
Pesimista vidí v tunelu tmu.
Optimista vidí světlo na konci tunelu.
Realista vidí světla vlaku.
Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

14. narozeniny aneb zase o rok starší! :-D

24. dubna 2010 v 14:34 | Kateřina Koubová
Před přečtením tohoto článku, ještě pár podrobností: moje narozeniny bych měla slavit až zítra, ale jedu na celou neděli na EMCO DANCE LIFE TOUR - což je zemské kolo České republiky a taktéž postupová soutěž do Německa.

Rekord....1000 návštěv!...

14. dubna 2010 v 18:50 | Kateřina Koubová
!!!!PPPPOOOOZZZZÓÓÓÓRRRR!!!!
 
 

Reklama