Výtvory na papíře a fotokoláže

Prázdninové čmárání...

24. října 2010 v 19:28 | Katýsek13
Ano, zase se vracím k prázdninám. Našla jsem totiž pár obrázků, které jsem o prázdninách nakreslila. Začalo to tím, že jsem si prohlížela obrázky Neely. Našla jsem její obrázek, znázorňující (emo)chlapce. Pokusila jsem se ho nakreslit podle svého a jak to dopadlo? Nakreslila jsem k němu ještě jednoho a taky jednu emogirl...*-*

IMAGE0020

emoboy2Něco vám povím...spíš ukážu...

12. srpna 2010 v 14:49 | Katýsek13
Povím vám to, že jsem strašně šťastná, když mi napíšete komentář pod článek, co si o mém článku myslíte a tak. Ráda si je čtu i několikrát!!

A teď vám ukážu zase něco z mé dílny! Ach, moje láska k Peace přerůstá všechny meze! *-*...Prostě a jasně, ten znak píšu všude, kde se dá!*-*...Nějak moc mě zaujal!
Tentokrát jsem zkusila metodu s vodovými barvami

Na podklad jsem nanesla teplé (obr.1) i studené (obr.2) barvy a po zaschnutí obtáhla černou fixou obrys Peace.
IMAGE00060001

...a vzniklo CéDéčko

11. srpna 2010 v 17:29 | Katýsek13
Nadpis mluví za vše...
Prostě jsem chtělo něco malovat. Jenže to něco nabylo snadné vymyslet. Najednou moje oči uviděly CD. A tohle z toho vzniklo!...

cd

Dala jsem se do nápisů

7. srpna 2010 v 12:41 | Katýsek13
Jak už nadpis napovídá, začala jsem kreslit nápisy. Kreslit je špatný slovo. Spíš graficky stvárnit nápisy.
Jako první moje druhá oblíbená skupina!
green day

Můj druhý domov

31. července 2010 v 19:30 | Katýsek13
...nadpis znáte. tímto článkem bych ráda poděkovala Blog.cz, který mi umožnil založit si své stránky, blog, webovky - jak kdo chce! K tomuto článku už nemám, co bych napsala. Snad jen - hodně dlouhých let a autorských blogů!...
blog

Zase jsem si čmárala

23. července 2010 v 17:29 | Katýsek13
Úplně první písnička, kterou jsem slyšela od této skupiny, se jmenuje: Don´t gimme that. Možná ji znáte... Od té doby se mi Aloha from Hell začala líbit a do teď poslouchám ráda jejich písničky.

Nevěděla a neměla jsem vhodné slovo, které bych graficky ztvárnila a tak jsem zabruslila do mích oblíbených věcí...

Aloha from hell

Fotky BMW - trochu jinak

20. května 2010 v 22:58 | Katýsek13
Je to moje fotka se zaparkovaným autem na jiném místě než obvykle. Chtěla jsem sem dát originál, ale jeden detail tam přebýval. Možná přijdete na to, jaký...

Tady jsou 4, jen tak na rychlo upravené varianty fotografie... Pokochejte se a napište, jak se vám líbily!:
010

Dance = ???

11. května 2010 v 6:56 | Kateřina Koubová
Tak mě teď napadlo, škoda,že jsem neměla tento obrázek dřív. Jelikož bych ho mohla přiřadit k článku na téma týdne: Tanec. Už je pozdě, takže vám představuji takové malé grafické znázornění tance. teda spíš dance:
Dance

Duhové oko

7. května 2010 v 20:20 | Kateřina Koubová
oko


K tomuto obrázku nevím, co napsat, takže jen:
"DUHOVÉ OKO"

Dream = ???...

6. května 2010 v 21:18 | Kateřina Koubová
Love dreamLove in dream is beauty, but real love is beautiful! This heart with wings is lovely. So, at least I thing this. The heart and LOVE belong to himself.

LOVE = ???...

3. května 2010 v 19:23 | Kateřina Koubová
A je tady další obrázek z mé dílny. Tedy spíše takový jeden z mála povedených...:-))...

láska

Love = láska (proč to vlastně píšu??????...xD...)
- něco, co dělá svět a naše životy hezčí, mnohem hezčí! Bez ní nemá cenu žít! Kdo neumí milovat, žít nemůže, protože nemá, komu to svoje srdce dát a nemá pro koho žít! Nemá koho milovat a je o mnoho ušizen! Když se opravdu zamilujete (...viď Veru!!:-)), máte pocit, jako by jste se vznášeli na malém růžovém obláčku s osobou, které jste dali svoje srdce. Vznášíte se životem a nemyslíte na nic jiného, než na toho člověka, který vám popletl hlavu - ale KRÁSNĚ!!! Vy milujete jeho a on miluje vás - a tak to má být! ...
Věřte na lásku a ty zázraky kolem ní, protože jen tak má smysl žít!!...uvidíte, že nebudete litovat...

Váš, láskou pozřený, KATÝSEK13

PEACE = ???...

2. května 2010 v 15:31 | Kateřina Koubová
peace
peace2
Peace - mír
Kruh symbolizuje svět. A dříve tento znak znamenal odpůrce atomové energie. Nyní ho zná celý svět, protože se používá, jako módní doplněk v provedení přívěšků na řetízky, náušnic a různých potisků na trička, mikiny,bundy a tašky.

SMILE = ???...

2. května 2010 v 13:46 | Kateřina Koubová
Smích je jedním signálem radosti. Když se někdo směje, je mu dobře a je šťasný...Dost keců, jako vždy a je tu obrázek s úsměvem!!
smile

HEARTS = ???...

1. května 2010 v 19:34 | Kateřina Koubová
Vzhledem k dnešní rozvinutosti anglického jazyka i u nás v ČR, předpokládám, že každý, kdo si přečte nadpis, tak je mu jasné, že se jedná o SRDCE!! Né o tu velkou oválnou kouli, kterou méme všichni v těle, ale o srdce jako symbol. Symbol, který po celém světě znamená jediné. Znamená lásku! Když se řekne srdce, představím si typicky červené srdíčko. A proč červené?, protože právě červená je barva lásky (což se můžete dočíst v mém článku Duha). Já jsem si ale poupravila představy o ČERVENÉM srdíčku a namalovala jsem jich pár jinačích. Tak dost keců a koukněte se sami!:
heart1

Přání všem 4everáčkům

19. prosince 2009 v 15:17 | Kateřina Koubová

Dolomity - Itálie

19. prosince 2009 v 14:16 | Kateřina Koubová

TS 4ever - obrázky

7. března 2009 v 19:52 | Kateřina Koubová
Tentokrát jsem využila skener a oskenovala jsem si pár mých děl. Jsou to mé výtvory, ke kterým jsem potřebovala jen pastelky, kus papíru a hlavně hodně fantazie, jelikož jsem si sama vymyslela desing, navrhla barvy, písmo a mnoho dalšího co právě vidíte na obrázcích!!:-)
 
 

Reklama